Zeynep Bastık-Ali Can Ayyıldı çifti gezmelerde! ‘Bize her gün Sevgililer Günü’

Zeynep Bastık ile Tolga Akış, 2011 yazında Alaçatı’da nikâh masasına oturmuş, Temmuz 2022’de anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştı. Ünlü isim, geçtiğimiz aylarda ise Alican Ayyıldız’la yeni bir başka yelken açmıştı.

Popçu, geçtiğimiz aylarda Arnavutköy’de bir mekanda görüntülenmişti. Ayaküstü gazetecilerle konuşan Bastık, ekip arkadaşlarıyla eğlenmeye çıktığını belirtmişti. Şarkıcı, sevgilisi Ayyıldız ile geldiği partide eski eşi Akış’ın da olduğu hatırlatılınca şu yanıtı vermişti:

2024 yılındayız artık ya. Böyle şeyler kalmadı. Beraber çalışıyoruz zaten. Hep birlikte bütün ekip olarak geldik buraya.

“YENİ ŞARKIM ÇIKACAK”

Sevgilisi ve eski eşiyle yaptığı parti çok konuşulan Zeynep Bastık, son olarak geçtiğimiz gün Ali Can Ayyıldız ile kahvaltıya giderken Bebek’te objektiflere takıldı.

Ayaküstü gazetecilerle konuşan ünlü isim, yeni bir şarkı çıkaracağını söyleyerek, “Yeni parça çıkacak. Onun hazırlığı var. Bir yandan konserler devam ediyor” dedi.

“DEPREMİN GERGİNLİĞİ BENİ RAHATSIZ EDİYOR”

Geçtiğimiz aylarda Urla’dan ev alan şarkıcı, “Organik tarım gibi bir şey düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Orada projelendirmeyi düşünüyorum. Büyük bir alan ve işlemesi lazım” yanıtını verdi.

Depremden korktuğu için İzmir Urla’ya gittiği haberleriyle ilgili konuşan Bastık, “Tabii ki depremden korkuyorum. Orası da deprem bölgesi… Depremden kaçış yok. Ama orası taş ev olduğu için daha güvenli. Aklıma geldikçe oraya gidiyorum. Buradaki evde de sıkıntı yok. Depremin gerginliği beni rahatsız ediyor. Doğanın içinde güzel yaşantım var orada… Bana iyi geliyor Urla” açıklamasında bulundu.

“14 ŞUBAT’LA İLGİMİZ YOK”

Ünlü şarkıcı, “Sevgililer Günü’nde ne yaptınız?” sorusuna ise şöyle yanıt verdi:

Bizim 14 Şubat’la ilgimiz yok. Bize her gün Sevgililer Günü…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir